Dobór materiału pasa biegowego dla doświadczonego biegacza

2019-11-29
Dobór materiału pasa biegowego dla doświadczonego biegacza

Jakiś czas temu dostaliśmy zapytanie od naszego klienta w sprawie doboru odpowiedniego materiału pasa bieżni. Pan Marek użytkuje intensywnie bieżnie domową . Trenuje biegając średnio na tej bieżni po około 6 godzin tygodniowo.

Zaproponowaliśmy mu materiał TB200, który najczęściej sprzedajemy do bieżni klubowych, ale może on również pracować bezproblemowo w bieżni domowej. Pas z tego materiału jest o około 15% bardziej wytrzymały niż standardowe. Przy intensywnym użytkowaniu w bieżni domowej będzie doskonale spełniał swoje zadanie.

Do smarowania powierzchni między pasem a blatem biegowym w tej bieżni poleciliśmy również smar typ R. Pan Marek wiedział, jak poprawnie wykorzystać smar, jednak dla niedoświadczonych polecamy nasz poradnik, jak smarować bieżnię.

Klient po założeniu na urządzenie nowego pasa biegowego i odpowiednim nasmarowaniu jest bardzo zadowolony. Pas ten ma dużo lepsze parametry niż oryginalny pas na jego bieżni. Klient może nadal intensywnie trenować bieganie na swoim urządzeniu.

pixel